ÖVRIGT / Smycken / Armband 13789022
nr 1378 9022
Armband
3 st, silver, 1950/60-tal, Vikt: ca 60 g. Längd: 21-23 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:28:03
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver